Login with Facebook Yardım SSS Hakkımızda Bize Ulaşın
eKibris.com
Hoş Geldiniz. Üye Girişi burada! Yada hemen Üye Ol!
  • Detaylı Arama
Ana sayfaya dön
Dükkanım
Ana Kategori : Evcil Hayvan & Bahçe > Evcil Hayvan Ürünleri
Ürün No: 38878   |  Satış: Kapalı
Bu ürüne teklif mi vermek istiyorsunuz? Üye Girişi Yapın Yazıcı dostu olarak görüntüle Ürünü Takibe Al

Tavuk Kuluçka Makinası

Resmi Büyük Boyutta Görüntüle

Adet : 10

Soru sorabilmek için üye girişi yapmalısınız

Kalan Süre : Kapalı
Başlama Tarihi : 21 Jun. 2019 10:12:29
Bitiş Tarihi : 22 Sep. 2019 10:12:29

Kazanan (lar) : N/A

TELEFON NUMARASI İçin Giriş Yap.
Bölge : 07400, Girne
Ülke : Kuzey Kıbrıs


Telefon: - 05444557887  
Durumu: - Yeni  

KuluçMak Tavuk kuluçka makinası

Makine 20 tavuk yumurtası, 20 ördek, 20 hindi, 20 bıldırcın, 20 keklik yumurtası kapasitelidir. Kullanımı basit yüksek çıkım randumanlı rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiş olup makinenin dışından içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altına alabilir gerektigi zaman müdehale edebilirsiniz.

Çıkım günü her çıkan civciv için ayrı ayrı makinenin kapagını kesinlikle açmayınız, günde 2 kez yumurtadan çıkan civcivleri partiler halinde alın, her civciv için kapagını çok kez açarsanız diğer çıkım esnasındaki yumurtalar kurur ve civciv yumurtaya yapışır çıkamaz, telaşeye kapılmayın 2 gün aç susuz durabilirler iyice kurumalarını bekleyin kuruduktan sonra partiler halinde civciv büyütme kafesine alabilirsiniz kurumamış olanları makine içerisinde bırakın. Dikkat edilmesi gereken diğer husus ise civciv büyütme kafesinin ilk haftaki ısısı civcivler için hayati önem taşır ilk hafta büyütme kafesi ısı aralıgı 33 35 derece olmalı. Sonra haftalık olarak 2 derece düşürülmeli.

Makinenin yanında 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, yumurta nemlendirici fısfıs ve nem için uzun uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

Makine Özellikleri

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartıyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz faktörlerdendir.

20 lik tavuk kuluçka makinası bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları çıkaracaktır. Makineye yapmanız gereken müdehale sadece nem için su haznesine su ilavesi yapmanız yeterlidir, gelişim ve çıkım aynı makine içerisinde kuluçka dönemini tamamlar ayrı bir çıkım makinesi almanıza gerek yoktur, 18 gün sonunda yapmanız gereken müdehale viyolü makine içinden dışarı çıkarmak viyoldaki yumurtaları makinenin içine çıkım ızgarasına bırakmak yeterli.

Siz hobici kanatlı severlere Kuluçka makinesi yapım malzemelerinden daha uygun fiyatlara tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Kuluçka makinesi yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Watt ısıtıcı rezistans 25 tl

1 ad: nem nozülü 75 tl

2 ad: hava sirkülasyon fanı 30 tl

1 ad: 20 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru 50 tl

1 ad: adaptör düşürücü 40 tl

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme vs + işçilik düşündügümüz zaman siz kanatlıseverler için çok ideal otomatik makinedir bu makine, kuluçka Makinesi yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

Makineyi direk güneş ısığından korumanızı tavsiye ediyoruz, güneş ışığı altında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkıyor, Ne yazıkki bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölmelerine neden oluyor.

20 Yumurta kapasiteli Tavuk kuluçka makinesitavuk kuluçka makinası adresinize köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı tavsiye ediyoruz kışın soğuk olan havalarda işinize yarayacaktır elektrik tüketimini en aza indirecek ve kısa süreli elektrik arızalarında makinenin iç ısısı ile idare edecektir.

tavuk kuluçka makinesi

Posta Koşulları

Postala Ücreti
Posta Yok, Elden Alınacaktır
Offline Ödeme (Normal Ödeme)
Havale
Havale
Satıcıya Soru Sor
Satıcıya ürün ile ilgili soru sorabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlan sahibi , kulucmak , bu ilanin doğru olduğunu onaylıyor ve bütün sorumluluğunu kabul ediyor. Lütfen eğer bir sorunuz varsa bunu ürünü satın almadan once "Satıcıya Soru Sor" seçeneğini kullanarak sorun.