Login with Facebook Yardım SSS Hakkımızda Bize Ulaşın
eKibris.com
Hoş Geldiniz. Üye Girişi burada! Yada hemen Üye Ol!
  • Detaylı Arama
Ana sayfaya dön
Dükkanım
Ana Kategori : Diğer Herşey
Ürün No: 39703   |  Satış: Açık
Bu ürüne teklif mi vermek istiyorsunuz? Üye Girişi Yapın Yazıcı dostu olarak görüntüle Ürünü Takibe Al

Kaz Kuluçka Makinesi

Resmi Büyük Boyutta Görüntüle

Adet : 10
Fiyatı: 3.990,00 TRY

Soru sorabilmek için üye girişi yapmalısınız

Kalan Süre : 22 gün, 8s 29d
Başlama Tarihi : 18 Jul. 2021 03:45:25
Bitiş Tarihi : 19 Oct. 2021 03:45:25


TELEFON NUMARASI İçin Giriş Yap.
Bölge : Kızlarpınarı Mah. Alanya, Antalya
Ülke : Turkiye


Telefon: - -  
Durumu: - Yeni  

Kaz Kuluçka Makinesi

160 Kaz Yumurta Kuluçka Makinesi

Modelimiz sadece Kaz değil, ördek, tavuk, hindi kuluçka makinesi, bıldırcın, keklik, sülün ve benzeri yumurtalar için gelişim ve çıkım Makinası dır. Efe Kuluçka özel üretim ile kaz, hindi, ördek gibi zor çıkımı olan yumurtalar için Efe Kuluçka Makineleri ve Ekipmanları tarafından üretilmiştir. EFE 160 Kaz Yumurta Kuluçka Makinesi nemi kendi ayarlar, fazla nemi hassas sensör sayesinde fanı çalıştırarak dışarı atar ve eksildiğinde nem oluşturur ve dengeyi her zaman sağlar. EFE 160 Kaz Yumurta Kuluçka Makinesi diğer kuluçka makineleri gibi ful otomatik lerden ayıran nemlendirme ve ısı sabitleme dir. EFE 160 Kaz kuluçka makinesi içerisinde bulunan su deposu sayesinde nem üretme suyunu makinenin içinde bulunan su tankından alır. Özel üretim Kuluçka makinası viyol leri değiştirerek farklı kanatlı hayvan yumurtalarını yükleme imkanınız var.

Kombine Kuluçka Makinesi

de hem gelişim hem de çıkım olur, yani tek kuluçka makinesi kullanarak 2 işlev yapılır. EFE 160 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi alaşamlı izolasyonlu sac panelden üretilmiştir ve soğuktan etkilenmez. Yalıtımlı EFE 160 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi elektrik tüketimi 21 günde ortalama 35-40TL arasında dır.

Önemli: Lütfen makinenin iç sıcaklığını harici bir hassas ısı ölçer ile mutlaka ölçünüz, fark çıkacak olursa teknik servis hizmetimizi arayınız.

Posta Koşulları

Postala Ücreti
Posta Yok, Elden Alınacaktır
Offline Ödeme (Normal Ödeme)
Elden Al
Elden Al
Havale
Havale
Satıcıya Soru Sor
Satıcıya ürün ile ilgili soru sorabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlan sahibi , efekulucka , bu ilanin doğru olduğunu onaylıyor ve bütün sorumluluğunu kabul ediyor. Lütfen eğer bir sorunuz varsa bunu ürünü satın almadan once "Satıcıya Soru Sor" seçeneğini kullanarak sorun.